top of page

Шановні батьки (опікуни)! 

 Ваша дитина (син/донька) є здобувачем освіти ПТУ №30 с.Торговиця. Це важлива подія у вашій сімї та житті вішої дитини. Отож постає питання, як зробити так, щоб роки навчання в училищі залишили по собі достойний багаж знань, навичок з обраної професії, реалізацію себе в дорослому житті, гарну згадку про наш заклад?

Поради батькам:

1. Відвідайте училище, ознайомтесь з навчальними кабінетами, лабораторіями, майстернями де буде проходити навчання вашої дитини.

2. Тримайте тісний контакт з класним керівником та майстром виробничого навчання, а також познайомтесь з вчителями предметниками.

3. Ви повинні чітко знати, з ким товаришує дитина, де проходить її вільний час та дозвілля, які має захоплення. Сьогодні це дуже важливо.

4. Відвідуйте батьківські збори.

5. У випадку хвороби, ваша дитина повинна мати медичну довідку завірену лікарем.

6. На випадок нестандартних ситуацій, які так чи інакше впливають на перебіг навчання зверніться за порадою до вашого майтра в/н, класного керівника або адмінстрації училища.

7. Педагогічний колекти ПТУ №30 с. Торговиця завжди готовий до співпраці та по-максимуму вирішити питання у векторі компетентності училища.

Памятайте!

Тільки в співпраці родини та училища, отримаємо гарний результат в навчанні та вихованні вашої дитини.

bottom of page