top of page

  ПТУ №30 с.Торговиця створене в 1984 році як філіал Гайворонського ПТУ №35.

  З 1988 року існує як самостійний навчальний заклад.

ПТУ №30 с.Торговиця має ліцензію на надання освітніх послуг, пов’язаних з одержанням професійної освіти на рівні кваліфікаційних вимог до підготовки з робітничих професій за направленнями, загальними для всіх галузей економіки.

Училище діє відповідно до Статуту, який розроблений на основі чинного законодавства України.

  За цей період підготовлено понад 5000 кваліфікованих робітників.

  У 30 навчальних кабінетах, лабораторіях, майстернях нині навчається більше трьохсот учнів за робітничими професіями:

  • Тракторист-машиніст с/г виробництва; слюсар с/г машин та

устаткування; водій автотранспортних засобів;

 

  • Муляр; штукатур; електрозварник ручного зварювання;

  • Контролер-касир; офісний службовець (бухгалтерія);

 

  • Кухар; кондитер

 

  Практичні навички, пов’язані з сільськогосподарськими роботами, учні відпрацьовують на навчальному господарстві. З 2020 року в навчальному закладі впроваджена дуальна форма навчання за професією «Тракторист-машиніст сільськогосподарського виробництва» категорії А1, А2.

  У навчальних кабінетах, лабораторіях, майстернях проведені поточні ремонти. Вони оснащені необхідним, сучасним обладнанням, інструментами, інвентарем, інтерактивними комплексами та кольоровими smart-телевізорами.

Навчальні корпуси та гуртожиток підключені до мережі Internet. Завдяки цьому здобувачі освіти набувають практичних вмінь та навичок, що відповідають кваліфікаційним вимогам професій. Випускники училища конкурентоспроможні на ринку праці.

  Завдяки високій фаховій майстерності педагогічного колективу здобувачі освіти училища є активними учасниками обласних олімпіад, конкурсів професійної майстерності, в яких виборюють призові місця.

  На території навчального закладу працює їдальня, бібліотека, читальний зал, є спортзал та два спортивних майданчики, гуртожиток.

  В позаурочний час здобувачі освіти для розвитку своїх художніх та фізичних здібностей, естетичних смаків мають змогу займатися в гуртках художньої самодіяльності та духовому оркестрі, спортивних секціях. Керівники гуртків це освічені, талановиті особистості, які приділяють значну увагу тому, щоб зацікавити учнівську молодь, передати їм традиції нашого народу, зробити дозвілля різноманітним та цікавим.

  Отже, ПТУ №30 с.Торговиця має всі можливості для того, щоб забезпечити своїм випускникам стабільність сьогодні, впевненість завтра, успішність завжди.

bottom of page