top of page

ВІДКРИТТЯ КЛАСУ БЕЗПЕКИ

       На початку червня в ПТУ №30 с.Торговиця відбулося відкриття класу безпеки. Створено клас за рекомендацією Міністерства освіти і науки України. Проєкт спрямовано на удосконалення профілактичної роботи в закладах освіти з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу, формування у здобувачів освіти здоров’язбережувальних компетентностей, отримання знань щодо правил пожежної та мінної безпеки, цивільного захисту, розуміння алгоритму дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій. Реалізація проєкту набуває неабиякої актуальності в реаліях війни.

      У класній кімнаті проведено сучасний ремонт, з урахуванням кольористики, що забезпечує врівноваження психологічного стану людини. Обладнано кабінет інформаційними стендами: «Адміністративна мапа України», «Державні символи України», «Символи військової честі», «ЗСУ на сучасному етапі», «Статут ЗСУ», «Вогнева підготовка», «Стройова підготовка», «Цивільний захист». Клас безпеки сегментовано на 6 тематичних зон: пожежної безпеки, мінної безпеки, психологічного розвантаження, безпеки життєдіяльності, домедичної допомоги, перегляду відеоуроків та презентацій. Їх обладнано, відповідно до тематики, наочностями та інформаційними матеріалами. Виконуюча обов’язки директора ПТУ №30 Олена Миколаївна Романій привітала всіх з подією та пояснила, що клас безпеки – це безпечне освітнє середовище для практичного вдосконалення знань та навичок діяльності у надзвичайних ситуаціях.

       У відкритті класу безпеки взяли участь головний інспектор відділу запобігання надзвичайним ситуаціям Голованівського РУ ГУ ДСНС України в Кіровоградській області Є.О.Яценко та провідний інженер вказаного відділу В.О.Горбенко, які від імені колективу 31 Державної пожежно-рятувальної частини третього Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС України в Кіровоградській області подарували закладу комплект спецодягу пожежника-рятувальника. Також на заході були присутні працівники сектору поліцейської діяльності №3 (смт.Новоархангельськ) Голованівського РВП ГУНП в Кіровоградській області, які теж прийшли з подарунком – комплектом форми поліцейського. Гості провели корисні тематичні бесіди з дітьми щодо безпеки життєдіяльності.

         До уваги присутніх представлено майстер-клас з надання першої домедичної допомоги у виконанні медичної сестри училища Аліни Юріївни Вовкодав, а практичний психолог Інна Миколаївна Мандрик познайомила з прийомами надання першої психологічної допомоги в стресових ситуаціях.

351313686_3517115288608763_2147546350696236316_n.jpg
bottom of page